Spausdinti
2014 01 02 Panevėžyje, Panevėžio rankinio sporto mokyklos salėje (Durpyno g. 3A) vyko Lietuvos vyrų uždarų patalpų žolės riedulio I rato 3-4 turų varžybos.

Nuotrauka: A.Pliadžio

Vasario 2 diena (sekmadienis):

10.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 2:2 (0:2)
11.00 Širvintų SM „Ježvitas“ – „Šiauliai“ 3:4 (2:2)
12.00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ – Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 0:9 (0:4)
13.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Širvintų SM „Ježvitas“ 5:1 (2:0)
14.00 Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ – „Šiauliai“ 4:1 (2:0)

Po pirmųjų rungtynių Vilniaus m. SŽK "Žuvėdra" buvo trečioje vietoje su trimis taškais. Vaikinai buvo įmušę 8 įvarčius, o praleide vos vienu mažiau - 7.
Rezultatyviausi žaidėjai - Tomas Lakštauskas (3 įvarčiai), Ruslanas Bezukladnikovas (3 įvarčiai).
Ričardas Kulikovskis savo sąskaitoje turėjo 2 įvarčius.

Po savaitgalio susitikimų gaila, bet vaikinai krito į 4-ąją vietą. Dabar jie savo sąskaitoje turi 4 taškus.
Pirmasis susitikimas su Vilniaus "Ardas-Rudamina" komanda baigėsi lygiosiomis. Po atkaklios kovos vaikinams nepavyko išlaikyti savo dviejų taškų persvaros, kurią turėjo pirmajame kėlinyje, ir teko tenkintis lygiosiomis, t.y. iškovotu 1 tašku.

Antrasis susitikimas su Širvintų komanda (čempionato lyderiais) baigėsi triuškinančiu pralaimėjimu. Jau nuo 3 rungtynių minutės prasidėjo įvarčių gausa į "Žuvėdros" vartus. Gaila, tačiau vilniečiams taip ir nepavyko pasipriešinti čempionato favoritams.

Rezultatyviausi žaidėjai po 4 rungtynių- Tomas Lakštauskas (3 įvarčiai), Ruslanas Bezukladnikovas (3 įvarčiai), Ričardas Kulikovskis (3 įvarčiai). Edvinas Stankevičius savo sąskaitoje turi 1 įvartį.