2014 01 02 Panevėžyje, Panevėžio rankinio sporto mokyklos salėje (Durpyno g. 3A) vyko Lietuvos vyrų uždarų patalpų žolės riedulio I rato 3-4 turų varžybos. Nuotrauka: A.Pliadžio

Vasario 2 diena (sekmadienis):

10.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 2:2 (0:2)
11.00 Širvintų SM „Ježvitas“ – „Šiauliai“ 3:4 (2:2)
12.00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ – Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 0:9 (0:4)
13.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Širvintų SM „Ježvitas“ 5:1 (2:0)
14.00 Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ – „Šiauliai“ 4:1 (2:0)

Po pirmųjų rungtynių Vilniaus m. SŽK "Žuvėdra" buvo trečioje vietoje su trimis taškais. Vaikinai buvo įmušę 8 įvarčius, o praleide vos vienu mažiau - 7.
Rezultatyviausi žaidėjai - Tomas Lakštauskas (3 įvarčiai), Ruslanas Bezukladnikovas (3 įvarčiai).
Ričardas Kulikovskis savo sąskaitoje turėjo 2 įvarčius.

Po savaitgalio susitikimų gaila, bet vaikinai krito į 4-ąją vietą. Dabar jie savo sąskaitoje turi 4 taškus.
Pirmasis susitikimas su Vilniaus "Ardas-Rudamina" komanda baigėsi lygiosiomis. Po atkaklios kovos vaikinams nepavyko išlaikyti savo dviejų taškų persvaros, kurią turėjo pirmajame kėlinyje, ir teko tenkintis lygiosiomis, t.y. iškovotu 1 tašku.

Antrasis susitikimas su Širvintų komanda (čempionato lyderiais) baigėsi triuškinančiu pralaimėjimu. Jau nuo 3 rungtynių minutės prasidėjo įvarčių gausa į "Žuvėdros" vartus. Gaila, tačiau vilniečiams taip ir nepavyko pasipriešinti čempionato favoritams.

Rezultatyviausi žaidėjai po 4 rungtynių- Tomas Lakštauskas (3 įvarčiai), Ruslanas Bezukladnikovas (3 įvarčiai), Ričardas Kulikovskis (3 įvarčiai). Edvinas Stankevičius savo sąskaitoje turi 1 įvartį.Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti