Š.m. vasario 9 d. Vilniuje, Žygio g. 46 (Tauro sporto salė) vyko Lietuvos vyrų uždarų patalpų "B" div. varžybos.

TVARKARAŠTIS:

10.00 val. Širvintų SM-2 - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras-2" 4:2
11.00 val. Kauno "Tauras-Veršvai" - Daugų "Nanseno klubas"
12.00 val. Joniškio SC ŽUM - Širvintų SM-2
13.00 val. Daugų "Nanseno klubas" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras-2" 0:2
14.00 val. Joniškio SC ŽUM - Kauno "Tauras-Veršvai"

Varžybų vyr. teisėjas, EHF komisaras Borisas Sockis 861626869, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Po pirmųjų dviejų susitikimų "Žuvėdros" riedulininkai savo sąskaitoje turėjo 6 taškus (2 pergales), 11 įmuštų įvarčių bei 7 praleistus.

Susitikimas su Širvintų komanda baigėsi pralaimėjimu, tačiau kaip komandos treneris pranešė, rungtynės buvo tikrai įtemptos ir vertos dėmesio, gaila tik kad nepavyko parodyti daugiau meistriškumo ir noro. Abiejų komandos įvarčių autorius Edvin Stankėvič.

Antrasis susitikimas su Daugų "Nanseno klubu" baigėsi pergale. Vieno įvarčio autorius taip pat Edvin Stankevič, kitą pelnė vienas iš komandos lyderių - Giedrius Kuizinas. Treneris buvo patenkintas rezultatu, kurio buvo pasiekta.

Bendrai įvertimus savaitgalio pasirodyma - viskas puiku. Tikslas iškovoti bent vieną pergalę pasiektas, o trenerio Artūro Macijausko nuomone visos varžybos buvo įtemptos, vertos dėmesio ir tikrai aukšto lygio.

Kiti rezultatai laukiami...

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti