Š.m. Kovo 1 d. (šeštadienį), Vilniuje, SM "Tauras" sporto salėje (Žygio g. 46) įvyko 2014 metų moterų uždarų patalpų riedulio čempionato A" diviziono I rato 5 turo ir II rato 1 turo turų varžybos.

15:30 vai. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas" - Kelmės „Kelmė" 12:0
16:30 vai. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas" - Šiaulių SM „Klevas-Joma" 16:3
17:30 vai. Vilniaus „HFTC-Tauras" - Širvintų „Inta" 5:1
18:30 vai. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras" - Kelmės „Kelmė" 7:0

Varžybų vyriausias teisėjas - Vilma Bagdanskienė (T/K Šiauliai, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel.: 8614 17052).

Po pirmojo rato I-IV turų Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" merginos buvo antrojoje vietoje su 9 taškais, įmušusios 23 įvarčius ir prasileidusios 13 (įvarčių santykis +10). Pagrindinės varžovės Vilniaus "HFTC" komanda atsiliko 3 taškais, buvo įmušusios 27 įvarčius ir prasileidusios 19 įvarčių (įvarčių santykis +8).
Po 4 susitikimų komandoje buvo rezultatyviausios žaidėjos Jovita Banevičiūtė (4 įvarčiai), Ugnė Chmeliauskaitė (4 įvarčiai). Barbora Lozovojūtė, Deimantė Stankutė, Sandra Adomavičiūtė, Kotryna Kartanovič turi po 3 įvarčius, Aistė Garbatavičiūtė - 2, o Giedrė Kvilonaitė turėjo 1 įvartį savo įvarčių sąskaitoje.

Šeštadienio pirmąjame susitikime su Širvintų ekipa trūko komandinės drausmės, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo. Nors pergalė užtikrinta, tačiau merginos neišpildė daug progų, antrąjame kėlinyje per daug atsipalaidavo ir prasileido įvarčių. Nepaisant to, triuškinanti pergalė pasiekta ir 3 taškais papildyta bendra turnyrinės lentelės sąskaita. Įvarčius šiose rungtynėse pelnė: Sandra Adomavičiūtė (1 įvartis), Ugnė Chmeliauskaitė (2 įvarčiai), Deimantė Stankutė (3 įvarčiai), Giedrė Kvilonaitė (1 įvartis), Aistė Garbatavičiūtė (1 įvartis), Jovita Banevičiūtė (1 įvartis), Kotryna Kartanovič (1 įvartis).

Antrasis susitikimas su Kelmęs komanda prasidėjo labai nesėkmingai. Merginos savo pirmąjį įvartį pelnė tik praėjus ~ 10 min. pirmojo kėlinio, o po pirmojo kėlinio rezultatas merginų naudai, tačiau labai minimalus ir neužtikrintas lyginant su pirmomis rungtynėmis. Šiose rungtynėse labai trūko drausmės ir susikalbėjimo, buvo atlikta labai daug "kvailų" klaidų, o progos neišnaudotos; tačiau antrajame padėtis buvo pataisyta ir rezultatas baigėsi triuškinančia pergale 7:0. Įvarčius pelnė Ugnė Chmeliauskaitė (3 įvarčiai), Deimantė Stankutė (1 įvartis), Jovita Banevičiūtė (1 įvartis), Kotryna Kartanovič (1 įvartis).

Po 6 susitikimų komandoje buvo rezultatyviausios žaidėjos Jovita Banevičiūtė (7 įvarčiai), Ugnė Chmeliauskaitė (9 įvarčiai). Barbora Lozovojūtė (3 įvarčiai) , Deimantė Stankutė (7 įvarčiai), Sandra Adomavičiūtė (4 įvarčiai), Kotryna Kartanovič (5 įvarčiai), Aistė Garbatavičiūtė - 3, o Giedrė Kvilonaitė turi 2 įvarčius savo įvarčių sąskaitoje.

Bendra turnyrinė lentelė po II rato 1-2 turų: