Š.m. gegužės 22 d. Vilniuje (pietų zona) ir gegužės 27 d. Šiauliuose (šiaurės zona) įvyko 2014 m. Lietuvos mokinių (berniukų) U-14 žolės riedulio pirmenybių 1 etapo I serijos varžybos.

1 etapo II serijos varžybos planuojamos rugsėjo mėnesį Vilniuje ir Šiauliuose, o finaliniai susitikimai - rugsėjo ar spalio menesį Vilniuje arba Rudaminoje.

2014 m. Lietuvos mokinių U – 14 (berniukų) žolės reidulio pirmenybių Pietų zonos I etapo I serijos varžybų turnyrinė lentelė:
 
A pogrupis  
 
Eil.
Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
Širvintų SM 1
 
LZRF logo mazas
5:0
3
11:0
3
 
6
 
+16
 
1
2.
Kauno ŽRK „Veršvai“
0:5
3
LZRF logo mazas
7:0
0
 
3
 
+2
 
2
3.
Vilniaus SŽK
„Žuvėdra – Tauras 2“
0:11
0
0:7
0
LZRF logo mazas
 
0
 
-18
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
B pogrupis
Eil.Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“
2:2
1
8:0
3
 
4
 
+8
 
1
2.
Vilniaus raj.
 
 
2:2
1
2:1
3
 
4
 
+1
 
2
3.
Širvintų SM 2
 
 
0:8
0
1:2
0
 
0
 
-9
 
3
 
Dėl 5-6 vietų A3 – B3   Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 2“ – Širvintų SM 2     0:2
Dėl 3-4 vietų A2 – B2   Kauno ŽRK „Veršvai“ – Vilniaus raj.                             1:2
Dėl 1-2 vietų A1 – B2   Širvintų SM 1 – Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“     4:1
 
Galutinis Pietų zonos komandų išsidėstymas po I serijos:

1.      Širvintų SM 1
2.      Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 1“    
3.      Vilniaus raj.                            
4.      Kauno ŽRK „Veršvai“
5.      Širvintų SM 2    
6.      Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras 2“ 
 
Vyriausioji teisėja Monika Ivanauskaitė ( Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 867458064 )

2014 m. Lietuvos mokinių U – 14 (berniukų) žolės reidulio pirmenybių Šiaurės zonos I etapo I serijos varžybų turnyrinė lentelė:

Eil.Nr.
Komanda
1
2
3
Taškai
Įvarčių santykis
Vieta
1.
SM "Klevas"
(Šiauliai)
6:0
3
7:0
3
 
6
 
+13
 
1
2.
SM "Klevas-Šiauliai"
(Šiauliai) 
 
0:6
0
0:3
0
 
0
 
-9
 
3
3.
Joniškio SM 
 
0:7
0
3:0
3
 
3
 
-4
 
2

Galutinis Šiaurės zonos komandų išsidėstymas po I serijos:

1. SM "Klevas"
2. Joniškio SM
3. SM "Klevas-Šiauliai"

Vyriausioji teisėja Irina Dildienė (Šiauliai)