Š.m. rugsėjo 20-21 dienomis buvo sužaistos Lietuvos moterų žolės riedulio "A" diviziono rungtynės, kuriose tris nesėkmes patyrė "Žuvėdros" riedulininkės.Nuotrauka: Augusto Četkausko

Sezono startas "Žuvėdros" riedulininkėms prasidėjo skaudžiais pralaimėjimais.

Pirmasis susitikimas su Šiaulių "Klevas-Joma" komanda baigėsi rezultatu 1:0, kai 56 min. "Klevo" komandos žaidėja įmušė įvartį iš žaidimo. Po praleisto įvarčio mergnos taip ir nesugebėjo atsitiesti nors progų buvo daug. Kaip sakoma: neįmuši tu, įmuša tau.
Po pirmojo kėlinio treneris aiškiai pasakė: "Jos nesusikuria progų, tai mes joms sukuriame galimybes priartėti prie mūsų vartų".

Rungtynės su šalies čempionėmis nebuvo lengvos; nors Barbora Lozovojūtė 3 rungtynių minutę pelnė įvartį ir išvedė komandą į priekį, to neužteko, Šiaulių ekipa po 11 minučių "pralaužė ledus" ir rezultatą išlygino; o galų gale pritrūko jėgų, tvarkos aišktelėje  ir "Žuvėdros" mergnos nebesugebėjo pasipriešinti, deja, bet pasibaigus rungtynių laikui švieslentėje buvo matyti rezultatas 6:1 čempionių naudai.

Susitikimas su "amžinomis" varžovėmis taip pat baigėsi nesėkme. Nors šiose rungtynėse komanda žaidė drausmingai, komandiškai ir pasitikinčiai savo jėgomis, pasiekti taip trokštamos pergalės nepavyko. "Žuvėdros" riedulininkės neišnaudojo mažųjų kampinių, progų žaidimo metu, suklydo lemiamose vietose ir taip prasileido pirmąjį įvartį iš mažojo kampinio 38-ąją rungtynių minutę. Po prasileisto įvarčio nepavyko realizuoti susikurtų progų, o rungtynių pabaigoje užsidirbus mažąjį kampinį buvo prasileistas dar vienas įvartis. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:0.

Kiti rungtynių rezultatai: http://zoles-riedulys.lt/zuvedra/component/content/article/377-lmc-naujojo-sezono-startas-37-asis-lietuvos-moteru-zoles-riedulio-cempionatas

Varžybų akimirkos: http://www.sportas.info/galleries/3831.html

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1