Vilniuje buvo pirmą kartą surengtos FIH populiarinamos naujo formato žolės riedulio varžybos. Jų metu komandos rungtyniavo mažesnėje aikštėje su bortais, vieną ekipą sudarė 5 žaidėjai, smūgiuoti į vartus buvo galima iš bet kurios aikštės vietos.Federacijos atstovė Monika Ivanauskaitė apie naują žaidimo formatą atsiliepė taip:

"Greitas žaidimas, daug daugiau įvarčių, kurie dažnai netikėti. Kai kurie įvarčiai mušti tiesiog nuo vienų vartų pusės ir žaidėjai užmiršę ( dar nepripratę ) taisykles praleidžo įvarčius. Traumų stiprių nebuvo, visos tokios, kaip galima buvo tikėtis, standartinės kaip ir įprastose žolės riedulio rungtynėse.
Šiek tiek gal trūko bortų šonuose, bet bortai prie vartų parodė, kad Hockey5s žaidimas bus daug greitesnis ir įdomesnis, nes žaidimas realiai vyksta visą laiką, kamuoliukas valdomas ir varinėjamas panašiai kaip salėje, visi žaidžia pakankamai protingą žaidimą ir niekas "kiaura" galva nesmūgiuoja kamuolių, kaip tikėjosi šiaulieičiai, kurie gaila, kad neatvyko, pabijoję galimų traumų."

Rezultatus ir daugiau informacijos galite rasti čia.Selfie: Žuvėdros riedulininkas Edvin Stankėvič su klubo prezidentu Leonardu Čaikausku

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti