Š.m. gruodžio 12-13 dienomis Vilniuje vyko 2015 „Žalgiris Open“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo ne tik tradiciniai dalyviai iš Lietuvos ir Baltarusijos, bet pirmą kartą atvyko ir klubas iš Norvegijos - Opegardo „Kringsja Sportsklubb“, kuris užėmė 5-ąją vietą.



Geriausias "Žuvėdros" komandos žaidėjas - Edvin Stankėvič (Nuotrauka A.Pliadžio)

Iš viso dėl „Žalgirio“ taurės kovojo 8 klubai. Pirmojo etapo A grupėje grūmėsi Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“, „Kringsja Sportsklubb“ ir „Minsk“. Į B grupę pateko Vilniaus „Ardas–Rudamina“, Širvintų „Ježvitas“, Bresto „Stroitel“ ir „Minsk-2“ ekipa.

Gruodžio 12 d. (šeštadienis)
10.00 Širvintų „Inta–Baltic Champingnons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 6:2
11.00 „Minsk“ – Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ 4:0
12.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Širvintų „Ježvitas“ 10:3
13.00 Bresto „Strojitel“ – „Minsk-2“ 12:1
14.00 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ 4:3
15.00 Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – „Minsk“ 1:13
16.00 „Minsk-2“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 5:13
17.00 Širvintų „Ježvitas“ – „Strojitel“ 0:23

Gruodžio 13 d. (sekmadienis)
9.00 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – „Minsk“ 0:5
10.00 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 3:4
11.00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – „Strojitel“ 7:14
12.00 „Minsk-2“ – Širvintų „Ježvitas“ 17:1
13.00 Dėl 7 vietos A4 – B4 Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ - „Minsk-2“ 7:6
14.00 Dėl 5 vietos A3 – B3 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ - Širvintų „Ježvitas“ 5:3
15.00 Dėl 3 vietos A2 – B2 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 7:3
16.00 Dėl 1 vietos A1 – B1 „Minsk“ - „Strojitel“ 3:4
17.15 Uždarymas

Galutinė rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. „Strojitel“ (Rezultatyviausias - Ivan Kiselevich)
2. „Minsk“ (Geriausias - Mikita Karol)
3. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ (Geriausias vartininkas - Tomas Mozūra)
4. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ (Geriausias komandos žaidėjas - Jaunius Dovsevičius)
5. Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ (Geriausias komandos žaidėjas - Robin Sinuh)
6. Širvintų „Ježvitas“ (Geriausias komandos žaidėjas - Eitaras Medvedevas)
7. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ (Geriausias komandos žaidėjas - Edvin Stankėvič)
8. „Minsk-2“ (Geriausias komandos žaidėjas - Aliaksandr Barsukon)

Varžybų akimirkas galite rasti čia.