Š.m. gruodžio 12-13 dienomis Vilniuje vyko 2015 „Žalgiris Open“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo ne tik tradiciniai dalyviai iš Lietuvos ir Baltarusijos, bet pirmą kartą atvyko ir klubas iš Norvegijos - Opegardo „Kringsja Sportsklubb“, kuris užėmė 5-ąją vietą.



Geriausias "Žuvėdros" komandos žaidėjas - Edvin Stankėvič (Nuotrauka A.Pliadžio)

Iš viso dėl „Žalgirio“ taurės kovojo 8 klubai. Pirmojo etapo A grupėje grūmėsi Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“, „Kringsja Sportsklubb“ ir „Minsk“. Į B grupę pateko Vilniaus „Ardas–Rudamina“, Širvintų „Ježvitas“, Bresto „Stroitel“ ir „Minsk-2“ ekipa.

Gruodžio 12 d. (šeštadienis)
10.00 Širvintų „Inta–Baltic Champingnons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 6:2
11.00 „Minsk“ – Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ 4:0
12.00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Širvintų „Ježvitas“ 10:3
13.00 Bresto „Strojitel“ – „Minsk-2“ 12:1
14.00 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ – Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ 4:3
15.00 Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – „Minsk“ 1:13
16.00 „Minsk-2“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 5:13
17.00 Širvintų „Ježvitas“ – „Strojitel“ 0:23

Gruodžio 13 d. (sekmadienis)
9.00 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ – „Minsk“ 0:5
10.00 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 3:4
11.00 Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – „Strojitel“ 7:14
12.00 „Minsk-2“ – Širvintų „Ježvitas“ 17:1
13.00 Dėl 7 vietos A4 – B4 Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ - „Minsk-2“ 7:6
14.00 Dėl 5 vietos A3 – B3 Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ - Širvintų „Ježvitas“ 5:3
15.00 Dėl 3 vietos A2 – B2 Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 7:3
16.00 Dėl 1 vietos A1 – B1 „Minsk“ - „Strojitel“ 3:4
17.15 Uždarymas

Galutinė rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. „Strojitel“ (Rezultatyviausias - Ivan Kiselevich)
2. „Minsk“ (Geriausias - Mikita Karol)
3. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ (Geriausias vartininkas - Tomas Mozūra)
4. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ (Geriausias komandos žaidėjas - Jaunius Dovsevičius)
5. Opegardo „Kringsja Sportsklubb“ (Geriausias komandos žaidėjas - Robin Sinuh)
6. Širvintų „Ježvitas“ (Geriausias komandos žaidėjas - Eitaras Medvedevas)
7. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ (Geriausias komandos žaidėjas - Edvin Stankėvič)
8. „Minsk-2“ (Geriausias komandos žaidėjas - Aliaksandr Barsukon)

Varžybų akimirkas galite rasti čia.


Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1