Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ valdyba ir treneriai kiekvienus metus vykdė Kalėdinius turnyrus vaikams savo Vilniaus Žemynos gimnazijos mažoje salėje, kurioje visi net netilpdavo apsisukti.
Klubo trenerių Artūras Macijauskas ir Maksim Tarasov bei Vilniaus SM „Tauras“ administracijos dėka šiais metais Kalėdinis turnyras įvyko patogioje salėje, kur daug daugiau vietos ir žiūrovai varžybas gali stebėti iš tribūnos.Mažieji riedulininkai, turnyro svečiai iš Širvintų sporto mokyklos, treneriai, vaikų tėveliai ir giminės pirmą kartą galėjo pasidžiaugti tokia gražia ir didele Kalėdine švente.
Vaikai džiaugėsi erdve, o tėveliai – jų šypsenomis.

Turnyro programoje – 4 komandų turnyras su egzotiškai komandų pavadinimais bei apdovanojimai, prizai, vaišės, kurios seniai buvo matytos!
Net 8kg mandarinų, 2kg saldainių... ir visa tai buvo išdalinta turnyro dalyviams! Didžiausią kalėdinę dovaną parsivežė didelę patirtį turinčios širvintiškės, su nuotaikingu komandos pavadinimu „Katytės“. Mergaitės turnyre iškovojo visas tris pergales, šioms merginoms nusileido Širvintų vaikinai, su labai skambiu komandos pavadinimu „Tetutės kebabai“, kurie užėmė antrąją vietą.

Trečiąją vietą iškovojo Vilniaus „Buldogiukai“ kuri pelnė vieną pergalę žaisdami prieš mišrią Vilniaus komandą „Žuvėdra – Tauras – Archyvų sistemos“.
Džiaugiamės, kad turnyro metu buvo suteikta proga pasireikšti klubo ir svečių žaidėjams kaip jauniesiems teisėjams, tai Jovitai Banevičiūtei ( Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Archyvų sistemos“ ), Karinai Ustinovičiūtei ( Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Archyvų sistemos“ ), Edvin Stankevič ( Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras – CTLF“ ) ir Lukui Janikaičiui ( Širvintų „Ježvitas“ ), o turnyro sekretorė buvo 8-metė Paulina Macijauskaitė!

Tikimės, kad šis Kalėdinis turnyras taps tradiciniu ir mes turėsime galimybę pasikviesti dar daugiau komandų iš visos Lietuvos!
Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus miesto savivaldybės administracijai, Švietimo, kultūros ir sporto departamentui bei kitiems klubo rėmėjams už skirtas lėšas, kurios buvo panaudotos prizams įsteigti.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1