Savaitgalį Panevėžyje startavo vyrų ir moterų "A" diviziono uždarų patalpų čemionatai, kurių metu "Žuvėdros" riedulininkai pasiekė teigiamų rezultatų! Vyrai tik per plauką nusileido Širvintų ekipai ir palaužė Šiaulių riedulininkus, o moterys sutriuškino Kelmės komandą bei pirmą kartą sužaidė lygiosiomis su šalies čempionėmis - Šiaulių "Gintra-Strėktė-Universitetas" komanda.


Nuotrauka A.Pliadžio (merginos po rungtynių su šalies čempionėmis)

Susitikimai Panevėžyje prasidėjo moterų kovomis, kuriose netrūko įtampos ir gražaus žaidimo. Kova tarp Vilniaus HFTC ir Šiaulių "Klevo" komandų baigėsi vilniečių pergale rezultatu 2:4, šalies čempionės "Klevo" komandą palaužė rezultatu 11:1. Kelmės komanda, taip ir nesugebėjo pasipriešinti Vilniaus HFTC komandai ir nusileido rezultatu 5:1.

"Žuvėdros" riedulininkės savo pirmosiose sezono rungtynėse tiesiog sutriuškino savo priešininkes - Kelmės ekipą rezultatu 13:2. 
Vienos iš įdomiausių tos dienos rungtynių buvo tarp "Gintros" ir "Žuvėdros", kurios po atkaklios kovos, "Žuvėdros" didelio noro baigėsi lygiosiomis, rezultatu 4:4!

Vyrai savo pirmajame susitikime po atkaklios kovos, deja, bet turėjo pripažinti Širvintų ekipos pranašumą, rezultatu 3:4, o susitikime su Šiaulių riedulininkais savo užsispyrimu jaunieji "Žuvėdriškiai" įrodė, ko yra verti ir palaužė priešininkus rezultatu 5:4.

Nuotraukas galite rasti čia.

Kiti rezultatai laukiami...