Savaitgalį Panevėžyje startavo vyrų ir moterų "A" diviziono uždarų patalpų čemionatai, kurių metu "Žuvėdros" riedulininkai pasiekė teigiamų rezultatų! Vyrai tik per plauką nusileido Širvintų ekipai ir palaužė Šiaulių riedulininkus, o moterys sutriuškino Kelmės komandą bei pirmą kartą sužaidė lygiosiomis su šalies čempionėmis - Šiaulių "Gintra-Strėktė-Universitetas" komanda.


Nuotrauka A.Pliadžio (merginos po rungtynių su šalies čempionėmis)

Susitikimai Panevėžyje prasidėjo moterų kovomis, kuriose netrūko įtampos ir gražaus žaidimo. Kova tarp Vilniaus HFTC ir Šiaulių "Klevo" komandų baigėsi vilniečių pergale rezultatu 2:4, šalies čempionės "Klevo" komandą palaužė rezultatu 11:1. Kelmės komanda, taip ir nesugebėjo pasipriešinti Vilniaus HFTC komandai ir nusileido rezultatu 5:1.

"Žuvėdros" riedulininkės savo pirmosiose sezono rungtynėse tiesiog sutriuškino savo priešininkes - Kelmės ekipą rezultatu 13:2. 
Vienos iš įdomiausių tos dienos rungtynių buvo tarp "Gintros" ir "Žuvėdros", kurios po atkaklios kovos, "Žuvėdros" didelio noro baigėsi lygiosiomis, rezultatu 4:4!

Vyrai savo pirmajame susitikime po atkaklios kovos, deja, bet turėjo pripažinti Širvintų ekipos pranašumą, rezultatu 3:4, o susitikime su Šiaulių riedulininkais savo užsispyrimu jaunieji "Žuvėdriškiai" įrodė, ko yra verti ir palaužė priešininkus rezultatu 5:4.

Nuotraukas galite rasti čia.

Kiti rezultatai laukiami...

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1