Kėdainių arenoje vyko baigiamosios Lietuvos moterų čempionato kovos, kurių metu mūsų merginų komanda pasidabino bronzos medaliais.
 
Nuotrauka A. Pliadžio 

Kovo 13 dieną, pirmą kartą ilgame žolės riedulio gyvenime Lietuvoje, finalinės moterų čempionato kovos vyko Kėdainių arenoje. Žuvėdros klubo merginos susitiko su Šaulių ir Vilniaus ekipomis. Pirmose rungtynėse prieš Šiaulių komandą buvo itin svarbus įvarčių santykis, siekiant kuo geresnių turnyrinės lentelės pozicijų kovojant dėl medalių. Komanda rungtyniavo puikiai ir savo varžoves įveikė rezultatu 7:2.
Nuotrauka A. Pliadžio


Kitas rungtynes merginos žaidė su nuolatinėmis savo varžovėmis Vilniaus HFTC-Tauras komanda, kurios pralaimėjo Lietuvos čempionėms rezultatu 2:5, palikdamos vilties klubo merginoms pasidabinti sidabro medaliais. Pirmos praleidusios įvartį, klubo merginos susikaupė ir pirmą kėlinį pabaigė rezultatu 3:2, po dviejų puikiai Kotrynos Kartanovič realizuotų mažųjų kampinių. Deja, bet antrame kėlinyje merginos nesugebėjo išnaudoti progų, kurias susikūrė, tuo pasinaudojusios varžovės pelnė trečiąją įvartį ir išlygino rezultatą. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis, rezultatu 3:3, bet mūsų klubo merginoms to nepakako sidabro medaliams užsitikrinti. Salės sezonui pasibaigus, laukiame šilto pavasarinio oro ir tolimesnių žolės riedulio susitikimų lauke. Nuotraukų galeriją ir apdovanojimų ceremoniją galite rasti čia. 


 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1