Birželio 14-16 dienomis ŽHC/PMHC Jungtinės U-10 ir U12 komandos tapo čempionėmis Čekijos „Lahoda Cup 2024“ tarptautiniame turnyre! Jaunieji žaidėjai drąsiai kovojo aikštelėse vadovaujant nepailstamo ir veiklaus klubo trenerio Sergejaus Gavrilovo. Tai buvo aukšto rango turnyras mūsų mažiesiems, kurių gretose sostinės klubus atstovavo broliai Matvej ir Natan Karalnyi iš Zaporožė, Ukrainos. Lietuvių komanda išsiskyrė savo atkaklumu ir puikia komandos dvasia, kovodama su stipriausiomis varžovėmis iš kitų šalių. Turnyras buvo puiki galimybė sostinės jaunučiams įgyti tarptautinės patirties ir parodyti savo talentą aukščiausiame lygyje.IMG 4643

„Tokio tipo turnyre dalyvavau pirmą kartą, tad jautėsi šiek tiek pasimetimas dėl didelio aikštės ploto. Turnyre buvo įrengtos net trys rungtynių zonos, tad po kiekvienų rungtynių tekdavo ieškoti kitos aikštelės, kurioje vėl žaisime. Laimei, turnyro organizatorė Stepanka Smidova padėjo susiorientuoti ir viską rasti be didelio vargo. Šis turnyras ir jo organizacija paliko itin didelį įspūdį. Dalyvių buvo labai daug - net 38 berniukų ir mergaičių komandų iš 5 šalių! Vaikų veiduose visą laiką švietė šypsenos – tiek rungtynių metu, tiek laisvalaikiu. Komandos buvo draugiškos ir buvo malonu susipažinti su kitų šalių treneriais bei tėvais. Turnyro metu jautėsi puiki atmosfera – dalyviai ir jų palaikymo komandos buvo vieningi, o vaikai mėgavosi žaidimu ir draugyste. Organizacija buvo gera, ir kiekvienas dalyvis jautėsi svarbus bei laukiamas. Tai buvo ne tik sporto renginys, bet ir puiki galimybė susipažinti su kitų šalių kultūromis, pasidalinti patirtimis ir užmegzti naujų draugysčių. Šis turnyras tikrai paliko neišdildomą įspūdį ir tapo nuostabiu prisiminimu visiems jame dalyvavusiems. Mūsų komandos vaikai jau nekantrauja, kada vėl galės dalyvauti šiame puikiame turnyre.“ – įspūdžiais dalinosi klubo auklėtinių Jokūbo ir Adomo mama ir komandų vadovė Neringa Sedelskė.IMG 4283

Turnyrinės lentelės:

fototttBerniukų iki 10 metų Žuvėdros ir Pietų meteoro jungtinei komandai teko žaisti 6 rungtynes per 2 turnyro dienas, iš kurių net 5 laimėjo, įmušė 30 įvarčių ir praleido tik 4 įvarčius ir iškovojo 1 vietą, tik įvarčių skirtumu pralenkė šeimininkų komanda - HC Slavia Hradec Krolove B.
Geriausias žaidėjo diplomas ir prizas buvo įteiktas Pietų meteoro žaidėjui Mantui Stančiui.
ftttt
Berniukų kategorijoje iki 12 metų, niekam šansų nepaliko Vilniaus SŽK Žuvėdros jaunučių komanda, kuri pelnė 5 pergales, įmušė 25 įvarčius ir surinko 15 taškų taip pat aplenkė šeimininkų komanda, palikdama jiems sidabro medalius!
Michael Slobodkin buvo pripažintas geriausiu turnyro U-12 žaidėju! „Miša“ pelnė daugiausiai įvarčių!IMG 5054

U-10 komandos geriausias turnyro žaidėjas - Mantas Stančius.

IMG 5079

U-12 komandos geriausias turnyro žaidėjas - Michael Slobodkin.

IMG 4929

Klubo prezidentas Leonardas Čaikauskas pasidžiaugė Vilniaus SŽK „Žuvėdros“ organizuotumu ir išvyką į stambiausią vidurio Europos žolės riedulio vaikų turnyrą, dar vadinamą Europos vaikų čempionatu...!

„Tikrai džiaugiamės išvyką į tarptautinį turnyrą Čekijoje ir dėkojame vaikų tėveliams, Vilniaus miesto savivaldybei už NVŠ krepšelio lėšas skirtas mažųjų žolės riedulininkų fizinio aktyvumo statinimui, be šios organizacinės ir finansinės pagalbos bei klubų įvertinimo kelionė liktų tik svajone... Už Vilniaus savivaldybės lėšas įsigyjoje paradinę aprangą, džemperius ir laisvalaikio marškinėlius su sostinės reklama. Iš Vokietijos TK firmos nusipirkome žolės riedulio lazdas, kamuoliukų, žaidybinę aprangą įsigyjome Ispanijos įmonėje Rolly, taip vaikai atstovavo Vilniaus miestą ir savo šalį. Tai ne pirma Sostinės komandų išvyką į Tarptautinius turnyrus. Dar prieš Covid-19 epidemija, Lietuvos vaikų žolės riedulio Lygos komandų prizininkai berniukų ir mergaičių grupėse dalyvavo Prahos tarptautiniame vaikų turnyre, o 2022 metais  net 6 komandos iš Šiaulių, Širvintų, Vilniaus, Trakų Vokės dalyvavo Hradec Krolove, tuomet Trakų Vokės SŽK Ertos berniukai laimėjo turnyrą U-10 kategorijoje (treneris A†A - Rimantas Čaikauskas)“ – komentaru dalinosi Vilniaus SŽK Žuvėdros klubo prezidentas Leonardas Čaikauskas.

IMG 5121

NUOTRAUKŲ GALERIJA