Lietuvos žolės riedulio vaikų lygos finaluose - U-12 vaikų šypsenos bei medaliai, kurių laukėme viso sezono metu. Geriausios Šiaurės ir Pietų zonos komandos susitiko Vilniaus sporto mokyklos "Tauras" aikštelėje ir kovojo dėl nugalėtojų titulo.

x20230326 Alfredas Pliadis AL6 0940

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Jaunųjų sportininkių tarpe, geriausiai pasirodė Vilniaus „Sostinės Tauras“ mergaitės, kurios laimėjo visas rugntynes. II vietoje liko Širvintų SC sportininkės, nusileidusios tik pirmoje vietoje įsitaisiusioms Vilnietėms, rezultatu 0:3. III vieta atiteko Panevėžio SC komandai, kuri nugalėjo IV vietoje likusias Šiaulių Akademija -2 mergaites rezultatu 5:0. V vieta atiteko Šiaulių Akademija -1 komandai.

Tuo tarpu vaikinų tarpe, rungtyniavome pogrupiais, nes net 6 komandos pateko į finalinį etapą. A pogrupyje užtikrintai rungtyniavo Vilniaus PMHC-1 komanda, o B pogrupyje nepalaužiami buvo Vilniaus  “Sostinės Tauras“ vaikinai. Komandos susitiko tarpusavyje dėl 1-2 vietų ir rungtynes pabaigė rezultatu 6:2 Vilniaus PMHC-1 komandos naudai.

20230326 Alfredas Pliadis AL6 1245

Dėl 3-4 vietos susitiko Šiaulių žolės riedulio akademija-1 ir Šiaulių žolės riedulio akademija-2 komandos. Šiaulių derbį laimėjo 1 komanda, rezultatu 5:1 nugalėjusi kolegas. V vietoje liko Vilniaus raj. Nemenčinės SM, o VI - Šiaulių žolės riedulio akademija-3 komanda.

z20230326 Alfredas Pliadis AL6 1723

Sveikiname visus jaunuosius sportininkus ir linkime smagaus lauko sezono starto! Greitai susitiksime stadionuose.