Zoles Riedulys 2023.02.18 064

Lietuvos vaikinų U-18 finaliniame etape dėl čempionų titulo rungtyniavo Vilniaus SŽK „Žuvėdra“ jaunių rinktinės ir Šiaulių „Akademija“ komandos vaikinai. Itin azartiškos rungtynės prasidėjo Šiauliečių įvarčiu, tačiau Vilniečiai dominavo II kėlinio metu ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir persverė (2:1). Pasikeitus dar keletu įvarčiu ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Šiauliečiai priartėjo prie kolegų, tačiau rezultato išlyginti nebepavyko ir rugntynės baigėsi Vilniečių naudai, rezultatu 4:3. Vilniaus pusėje geriausiu žaidėju buvo pripažintas Daniel Petkevič, o Šiauliečių komandoje apdovanotas Povilas Sinkevičius.

Zoles Riedulys 2023.02.18 007

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Rungtynės dėl 3-4 vietos tarp Širvintų SC ir Vilniaus raj. SM komandų baigėsi pastarųjų pergale, rezultatu 6:2. Vilniaus rajono komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Andžej Burkot, o Širvintų pusėje apdovanojimu džiaugėsi Medas Raudeliūnas.