Tikrai taip - Viniaus žolės riedulio stadione (Čiobiškio g. 16) startavo Europos atrankos čempionatas! Čempionate dalyvauja Lietuvos, Italijos ir Ukrainos nacionalinės moterų rinktinės.  Čempionatą atidarė Lietuvos-Italijos rungtynės, kuriose pergalę šventė Italijos merginos. Italės pirmojo kėlinio metu pelnė 1 įvartį, antrojo kėlinio metu pelnė 2 įvartį bei 3 įvartį realizavo po sėkmingo septynių metrų baudinio, trečio kėlinio metu rezultatą padidino iki 6 įvarčių, o ketvirtojo kėlinio metu pelnė dar tris įvarčius. Galutinis rungtynių rezultatas 0:9. Lietuvos merginoms šį kartą nepavyko sėkmingai pabaigti atakų į Italijos merginų vartus, nepaisant turimų progų mažųjų kampinių metu. Keliaujame poilsiui ir stadione susitinkame ryt, rugpjūčio 18 dieną stebėdami Italijos-Ukrainos merginų rinktinių susitikimą.