Europos žolės riedulio federacija skelbia - U-18 merginų ir vaikinų rinktinių pasirodymai Europos čempionatuose - atšaukiami.

Taip, visi esame nusivylę tokia situacija, bet tai vienintelis pasirinkimas, kurį turime šiai dienai. Visi žaidėjai, kurie gali dalyvauti U-18 rinktinėse šiemet, galės žaisti ir kitais metais (visi gimę nuo 2002 sausio 1 dienos). Ačiū už jūsų supratimą ir bendrą susitelkimą. Šviesesnis laikas jau pakeliui, o iki tol - nepamirškite klausyti Pasaulio sveikatos organizacijos pateikiamų rekomendacijų, - savo laiške dalinasi Europos žolės riedulio federacijos prezidentė Marijke Fleuren.

Smagi žinia ta, kad Europos čempionatas perkeliamas į 2021 metus, ir jis bus U-19, tai yra visi žaidėjai, kurie galėjo dalyvauti čempionate šiais metais, galės dalyvauti ir kitąmet!

jksdfrtghyuj

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1