Baigėsi Europos moterų uždarų patalpų čempionatai. Didžiausia staigmeną pateikė Baltarusijos moterų nacionalinė rinktinė iškovojusi aukščiausio Europos čempionato auksą! Sveikiname Baltarusijos žolės riedulio federaciją, merginas, trenerius ir visus žolės riedulio megėjus su tokiu laimėjimu. Smagu žinoti, kad prie Baltarusijos kolegių pasiruošimo kelionės prisidėjo ir Lietuvoje organizuoti tarptautiniai turnyrai. Taip pat norime pasidžiaugti, kad Lietuvos atstovės - Vilma Bagdanskienė ir Monika Ivanauskaitė, buvo pakviestos teisėjauti aukščiausiame Europos čempionate! Straipsnyje kviečiame susipažinti su galutine 2020 Europos čempionato komandų rikiuote. Monika ne tik Lietuvos žolės riedulio federacijos biuro atstovė, bet ir viena iš Žuvėdriškių, atstovaujanti merginų komandą Lietuvos ir Europos čempionatuose!

 294c2f24 4826 4fd4 8ad9 47995451503f

Monika ir Vilma

 

Monika Ivanauskaitė dalinosi įspūdžiais iš aukščiausio lygio Europos uždarų patalpų čempionato: „Įspūdžiai po Europos moterų uždarų patalpų žolės riedulio čempionato nuostabūs. Tai buvo pirmasis tokio aukšto rango čempionatas, kuriame atstovavau Lietuvą kaip techninė atstovė. Organizatoriai sukūrė gražią šventę žolės riedulio mylėtojams, kurių pastangos buvo įvertintos kiekvieno žiūrovo ir čempionato dalyvio. Minskas - tvarkingas ir jaukus miestas, kuris, manau, pralenkia ne vieną Europos sostinę savo grožiu. Kalbant apie techninio darbo pusę, buvau maloniai nustebinta dalyvavusių komandų pozytivumu bei profesionalumu. Galbūt dėl šios priežasties mano darbas taip pat ėjosi sklandžiai, buvau pagirta, kad jau galiu dirbti tokio aukšto lygio čempionatuose ir drąsiai susitvarkau su visais iššūkiais. Asmeniškai pamačiau begalę gražių varžybų, ypač džiaugiuosi mini finalu dėl bronzos medalių, kuriame čekės išlaikė intrigą ir tik po baudinių serijos išplėšė pergalę iš vokiečių rankų. O finalas buvo įspūdingas! Niekas nė negalėjo svajoti, kad likus 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Baltarusijos komanda sugebės atsitiesti ir kovą dėl aukso pratęsti baudinių serijoje, kuri taip pat buvo nenuspėjama. Džiaugiuosi už draugus, kaimynus baltarusius, kurie pirmą kartą istorijoje tapo Europos aukso medalininkais. Tai dar vienas žingsnis žolės riedulyje, kur matome, jog visos šalys sparčiai auga ir kas kartą galime tik spėti, kas kels nugalėtojų taurę. Taip pat daviau interviu Baltarusijos televizijai, kur pasakojau apie moterų teisėjų kelią žolės riedulyje. Pabrėžiau, kad šiai dienai turime begalę stiprių ir profesionalių teisėjų visoje Europoje. Trumpai užsiminiau apie Europos žolės riedulio federacijos ir tarptautinės žolės riedulio federacijos rengiamus seminarus teisėjams, kuriuose skatinamas moterų teisėjų lygio kėlimas bei bandoma išlaikyti lyčių lygybę, ką pabrėžia ir Tarptautinio olimpinio komiteto Darbotvarkė 2020. Apibendrinus - esu laiminga, kad buvau šios riedulio šventės dalis ir tikiuosi ateityje sudalyvauti dar ne viename panašiame renginyje“.

 

Europos čempionato I galutinė komandų rikiuotė:

1. Baltarusija

2. Olandija

3. Čekija

4. Vokietija

5. Ukraina

6. Austrija

7. Belgija - krenta į Europos II čempionatą

8. Šveicarija - krenta į Europos II čempionatą

82867471 10157822981909210 3024777627840806912 n

Baltarusijos merginų džiaugsmo akimirkos.

Nuotraukos autorius FRANK UIJLENBROEK

Europos čempionato II galutinė komandų rikiuotė:

1. Rusija - kyla į Europos I čempionatą

2. Turkija - kyla į Europos I čempionatą

3. Škotija

4. Lenkija

5. Lietuva

6. Kroatija

7. Velsas - krenta į Europos III čempionatą

81876309 2853713158029161 698772242548391936 oLietuvos nacionalinė moterų rinktinė

Kroatijos žolės riedulio federacijos nuotrauka

Europos čempionato III galutinė komandų rikiuotė:

1. Ispanija - kyla į Europos II čempionatą

2. Airija

3. Portugalija

4. Slovakija

5. Danija

6. Slovėnija

7. Suomija

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1