2020 moterų A diviziono čempionatas

Sausio 5 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Širvintų SC 7:2

13:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 2:4 

Sausio 19 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 Vilniaus „SŽK Žuvėdra–Tauras“ - Kelmės „Aušra“ 6:0

13:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ 3:8

Vasario 2 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

11:00 Širvintų SC - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 5:4

14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ 3:3

Merginų įvarčiai: 

Kotryna Kartanovič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 11 įvarčių

Ugnė Chmeliauskaitė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 7 įvarčiai

Deimantė Stankutė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) -  4 įvarčiai

Jovita Banevičiūtė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 3 įvarčiai 

Sandra Adomavičiūtė (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 1 įvartis 

Kovo 7 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

11:00 Kelmės „Aušra“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“

14:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“

2020 vyrų A diviziono čempionatas

Sausio 4 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

11:00 SŽK „Žuvėdra“ – „Gintra-Strektė-Uni“ 5:5

13:30 Širvintų SC – SŽK „Žuvėdra“ 3:6

Sausio 18 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

11:00 SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – SŽK „Žuvėdra“ 2:1

13:30 „Gintra-Strektė-Uni“ – SŽK „Žuvėdra“ 4:1

Vaikinų įvarčiai: 

Edvin Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) - 4 įvarčiai

Rafal Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“) -  3 įvarčiai

Kovo 8 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

10:00 SŽK „Žuvėdra“ – Širvintų SC

13:30 SŽK „Žuvėdra“ – SK „Baltic Champs-Ježvitas“

 

2020 vyrų B diviziono čempionatas

Sausio 12 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

12:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – SK „Ardas-Rudamina“ 3:2

15:00 „Veršvai“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ 8:5

Sausio 25 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

10:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – „Akademija“ 8:3

13:00 Širvintų SC-2 – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ 4:6

Rezultatyviausi žaidėjai: 

E.Ustinovičius (SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“) - 6 įvarčiai 

D. Petkevič (SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“) - 4 įvarčiai 

Vasario 22 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

11:00 SM „Tauras-Pietų Meteoras“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

15:00 SK „Ardas-Rudamina“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

Kovo 7 diena (Šiaulių sporto gimnazija)

12:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – „Veršvai“

14:00 „Akademija“ – SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“

Kovo 29 diena (Vilniaus sporto mokykla „Tauras“)

09:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – Širvintų SC-2

13:00 SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ – SM „Tauras-Pietų Meteoras“

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti