Žuvėdros klubo merginos tarptautiniame turnyre „Žalgiris Open“ startavo rungtynėmis prieš Šiaulių „Akademija“ komandą, kurias laimėjo rezultatu 3:1. Antras rungtynes prieš Baltarusijos „Minsk“ 2 komandą merginos užtikrintai laimėjo rezultatu 9:1. Deja, Žuvėdriškėms nepavyko užimti pirmos vietos savo pogrupyje. Merginos neatlaikė Baltarusijos „Ritm“ komandos spaudimo ir rungtynes praaimėjo rezultatu 8:0. Mažojo finalo metu dėl bronzos medalių Žuvėdriškės rungtyniavo prieš Šiaulių „Ginstrekte-ŠSG“ komandą. Pirmosiomis minutėmis išsiveržusios į priekį trijų įvarčių persvara, merginos neišlaikė savo persvaros ir Šiaulių merginoms pavyko išlyginti rezultatą. Paskutinėmis rungtynių minutėmis Šiaulių merginos rezultatą persverė į savo naudą ir rungtynės pasibaigė rezultatu 4:5. Žuvėdriškės liko 4 vietoje. Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Kotryna Kartanovič.