Lietuvos vyrų čempionate - Žuvėdriškių pergalė superfinalo rungtynėse! Pirmame kėlinyje po taiklių Edvin Stankevič ir Markus Neuman smūgių Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ klubo vaikinai įsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio metu šiek tiek atsipalaidavę vaikinai prasileido du įvarčius, tačiau lemiamas pirmųjų rungtynių taškas buvo padėtas 51 rungtynių minutę, kai mūsų klubo saugas Benjamin Pless pelnė 3 įvartį! Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:2 mūsų klubo vaikinų naudai. Iki bronzos medalių vaikinus skiria dar viena pergalė, nes superfinalo serijos žaidžiamos iki dviejų laimėjimų.

oiuytre

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1