Rodos, kad 3 yra laimingas skaičius mūsų klubo vaikinams. Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ klubo vaikinai itin svarbiose rungtynėse nugalėjo Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ bei Vilniaus „Ardas–Rudamina“ komandas rezultatu 3:2! Šiuo metu jie yra antroje turnyrinės lentelės pozicijoje ir nuo pirmosios vietos atsilieka vos 3 taškais! Be to, mūsų klubo vaikinai pretenduoja ir į rezultatyviausio žaidėjo titulą - Marcus Neuman šiuo metu yra įmušęs net 11 įvarčių! Kitų vaikinų įvarčių skaičių galite rasti čia. 

kjhgfcx

NUOTRAUKŲ GALERIJA (ŽUVĖDRA-ŠIAULIAI)

NUORAUKŲ GALeRIJA (ŽUVĖDRA-ARDAS)

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1