Lietuvos vyrų žolės riedulio uždarųjų patalpų čempionate visi įvarčiai jau sudėlioti į lenteles ir skelbiami galutiniai rezultatai. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ klubo vaikinai turėdami 16 taškų, įmušę 31 įvartį ir praleidę 22 įvarčius užimė antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais! 

vaikinukaisidabras

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

 

Žuvėdros klubo vaikinai paskutinio turo metu kovojo dėl kuo aukštesnės pozicijos turnyrinėje lentelėje. Intensyviai pasipriešinę Širvintų komandai pirmojo kėlinio metu (1:1), vaikinai pritrūko jėgų ir pabaigė rungtynes rezultatu 1:5. Kitose rungtynėse, situacija susiklostė palankiau - vaikinai tvirtai nugalėjo Širvintų SC komandą jau pirmo kėlinio metu į priekį įsiveržę 2 įvarčiais (galutinis rezultatas 3:5).  

Be sidabro medalių, Žuvėdriškiai džiaugėsi ir rezultatyviausiu turnyro žaidėju savo komandoje! Edvin Stankevič savo titului pelnyti rungtynių metu įmušė net 13 įvarčių! 

edvinasA

Edvin Stankevič - rezultatyviausias čempionato žaidėjas! 

Smagu, kad čempionato uždarymo metu buvo apdovanotas ir geriausias 2018 metų žaidėjas iki 18 metų amžiaus ir juo tapo mūsų Lukas Raznauskas! 

 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1