Lietuvos uždarųjų patalpų vaikinų B diviziono čempionatas baigėsi. Mūsų klubo vaikinai pasipuošė bronzos medaliais! 

B div

A.Pliadžio nuotrauka 

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

Paskutinysis čempionato ratas mūsų klubo vaikinams buvo permainingas. Vaikinai nusileido pagrindiniams konkurentams - Kauno Veršvų komandai rezultatu 2:5, tačiau su čempionato nugalėtojais Širvintų SC komanda sužaidė rezultatu 4:4. Vaikinai turėdami 5 turnyrinės lentelės taškus aplenkė Vilniaus rajono SM komandą, kuri liko 4 vietoje. Antroje vietoje liko Kauno „Veršvai“, o pirmoje vietoje Širvintų SC 2 komanda. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1