Žuvėdriškiai sugrįžta į aikšteles! Šį kartą dar ne savo sintetinės dangos stadioną, bet Antaninėje esantį sporto kompleksą, kuriame žaidė lauko tenisą, tinklinį, spardė futbolo kamuolį, bėgiojo, maudėsi ir visaip kitaip linksminosi sugrįžę po vasaros atostogų! 

mergaites

A. Pliadžio nuotraukos

Stovyklos nuotraukų galerija 

 Žuvėdros klubo jaunimą stovykloje aplankęs klubo prezidentas Leonardas Čaikauskas stovyklas stengiasi organizuoti logistiškai patogioje vietoje, t.y. kad komandos pabūtų kartu ir turėtų tinkamą sportui bei tvarkingą aplinką.  

prezintasss

Klubo prezidentas lankosi stovyklavietėje 

Žuvėdros klubo merginos pasakodamos apie stovyklos įsūdžius kiek nedrąsiai teigia „Kojas tikrai skauda po tiek bėgiojimo“. Tikrai, Žuvėdros klubo stovyklos organizuojamos kasmet, siekiant smagiai fiziškai pasiruošti artėjančiam rudens sezonui. O tada pasakoja apie tai, ką veikdavo stovyklavietėje: „žaisdavome įvairius komandinius žaidimus (tinklinį, kvadratą, futbolą). Maistas buvo skanus ir šiltas, o kai vakarais būdavo šalta, tai savo nameliuose, kurie šiaip visai faini, tačiau nelabai šilti, sugriūdavom į lovą kartais ir penkiese, kad nesušaltume.“

Žuvėdros klubo jaunimą prižiūrėjo treneris Maksim Tarasov ir vyresnės Žuvėdros klubo merginos. Dabar jaunimas grįžta treniruotis į žolės riedulio stadioną, o sezono startai prasidės visai netrukus! 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1