Lietuvos moterų žolės riedulio nacionalinė rinktinė baigė savo pasirodymą „Hockey series turnyre“, kuriame iškovojo 4 vietą. Ši vieta palieka merginoms teorinę galimybę dalyvauti antrąjame etape, tačiau šios vietos neužtikrina. Žuvėdros klubo merginos didžiuojasi merginomis, kurios kovojo iki galo, net ir didžiausiai audrai užklupus, kaip nutiko kovojant prieš Turkijos merginas. 

40546149 10156718864409577 422351007826051072 o

A.Pliadžio nuotrauka

Visų rungtynių nuotraukų galerijos 

Lietuvos rinktinės merginos čempionato metu surinko keturis taškus, o jas su šešiais taškais aplenkė Velso komanda, antros liko čekės (6 taškai), o pirmąją vietą iškovojo, vos dviem įvarčiais prieš lietuvaites laimėjusi Ukrainos komanda (12 taškų). Penktoji vieta atiteko Turkijos rinktinei (1 taškas), kurių vartus merginos buvo itin užgulusios, tačiau pritrūkus sėkmės, kamuoliukas taip ir nepasiekė varžovių vartų. 

Plačiau apie rungtynes galite paskaityti Lietuvos žolės riedulio federacijos puslapyje - www.zoles-riedulys.lt 

Treneris Maksim Tarasov komentuodamas rungtynes teigė: „Čempionatą vertinu labai neblogai, manau, kad ši komanda turi ateitį. Viskas priklausys nuo to, ką panos pačios mąstys, kiek lėšų turės ir skirs federacija. Manau, sav pasirodymu nenuvylėme šalies, tik tiek, kad neužemėme žadėtosios trečiosios vietos. Drausmė buvo, visos merginos žaidė kaip laikrodukas, bet neįmušėme, kai turėjome įmušti. Tai - ir sėkmės faktorius. “ 

Linkime merginoms gero poilsio ir sėkmės tolimesniuose startuose! Kol yra bent maža galimybė - nenuleidžiame rankų ir jos siekiame. 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1