Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė savaitgalį Vilniuje pradėjo ruoštis „Hockey series“ varžyboms, kurios vyks rugpjūčio 28 - rugsėjo 2 dienomis Lenkijoje. Vaikinai rungtyniaus prieš Ukrainos, Lenkijos, Italijos, Čekijos ir Kipro komandas dėl pirmo etapo link Tokijo Olimpinių žaidynių čempionų titulo.

hockeys

 

TURNYRO TVARKARAŠTIS

Pasiruošimo stovyklose dalyvauja ir didelis būrys Žuvėdros klubo vaikinų, kuriems vadovauja vyriausiasis treneris - Artūras Macijauskas. Jau pirmomis dienomis vaikinai gavo iššūkį - draugiškas rungtynes sužaisti su „Hockey series“ turnyrui Lietuvoje besiruošiančiomis Lietuvos nacionalinės rinktinės merginomis.  Merginos nė neketino nusileisti vaikinams ir jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį, tačiau rinktinės vyrukai palaikė draugišką atmosferą ir rezultatą išlygino.  Lietuje savo jėgas išbandžiusios Lietuvos rinktinės pasidalijo po 3 įvarčius ir kontrolines rungtynes pabaigė draugiškosiomis lygiosiomis. Tolimesnis Lietuvos vyrų pasiruošimas ir toliau vyks Vilniuje.

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1