Rugpjūčio 20-26 dienomis Žuvėdros klubo sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16) vyks kvalifikacinės Pasaulio taurės ir Olimpinių žaidynių rungtynės. Lietuvos rinktinės merginos kovos prieš Ukrainos, Čekijos, Turkijos ir Velso komandas dėl patekimo į antrą atrankos turą ir laiptelio arčiau dalyvavimo aukščiausio lygio žolės riedulio rungtynėse. Šiuo metu vyksta techniniai stadiono paruošimo darbai, o merginų pasiruošimo stovyklos startuoja jau nuo liepos 27 dienos! 

IMG 5536

Stadione lyginama danga, tvarkomos tribūnos, komandų suoliukai, apsauginė tvora

 

Lietuvos moterų rinktinės pasiruošime dalyvaus ir Žuvėdros klubo merginos - Ugnė Chmeliauskaitė, Kotryna Kartanovič, Dovilė Juraitė, Sandra Adomavičiūtė, Jovita Banevičiūtė, Karina Ustinovičiūtė. Merginos visą rugpjūčio mėnesį ruošis kvalifikacinėms rungtynėms Vilniaus stadione. 

Kvalifikacinėse rungtynėse 23 komandos varžosi dėl patekimo į kitą etapą, kuriame 12 komandų varžysis dėl patekimo į Pasaulio lygos čempionatą ir galimybę dalyvauti Olimpinėse žaidynėse. Lietuvoje vyks vienas iš 5 čempionatų, kuriame dalyvaus 5 komandos. Kiti čempionatai vyks Prancūzijoje, Čilėje, Meksikoje, Singapūre ir Vanuatu. 

Daugiau apie kvalifikacines rungtynes informacijos rasite čia.