Rugpjūčio 20-26 dienomis Žuvėdros klubo sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16) vyks kvalifikacinės Pasaulio taurės ir Olimpinių žaidynių rungtynės. Lietuvos rinktinės merginos kovos prieš Ukrainos, Čekijos, Turkijos ir Velso komandas dėl patekimo į antrą atrankos turą ir laiptelio arčiau dalyvavimo aukščiausio lygio žolės riedulio rungtynėse. Šiuo metu vyksta techniniai stadiono paruošimo darbai, o merginų pasiruošimo stovyklos startuoja jau nuo liepos 27 dienos! 

IMG 5536

Stadione lyginama danga, tvarkomos tribūnos, komandų suoliukai, apsauginė tvora

 

Lietuvos moterų rinktinės pasiruošime dalyvaus ir Žuvėdros klubo merginos - Ugnė Chmeliauskaitė, Kotryna Kartanovič, Dovilė Juraitė, Sandra Adomavičiūtė, Jovita Banevičiūtė, Karina Ustinovičiūtė. Merginos visą rugpjūčio mėnesį ruošis kvalifikacinėms rungtynėms Vilniaus stadione. 

Kvalifikacinėse rungtynėse 23 komandos varžosi dėl patekimo į kitą etapą, kuriame 12 komandų varžysis dėl patekimo į Pasaulio lygos čempionatą ir galimybę dalyvauti Olimpinėse žaidynėse. Lietuvoje vyks vienas iš 5 čempionatų, kuriame dalyvaus 5 komandos. Kiti čempionatai vyks Prancūzijoje, Čilėje, Meksikoje, Singapūre ir Vanuatu. 

Daugiau apie kvalifikacines rungtynes informacijos rasite čia. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1