Lietuvos U-18 vaikinų rungtynės - nėra eilinis turnyras. Tai svarbus iššūkis prieš Europos jaunimo III diviziono čempionatą, kuriame Lietuvos U-18 rinktinės vaikinai Turkijoje kovos prieš Vengrijos, Suomijos, Ukrainos, Kroatijos, Turkijos komandas dėl kelialapio į aukštesnįjį divizioną. Turnyre Lietuvoje mūsų klubo vaikinai liko 2 vietoje ir keletas Žuvėdriškių toliau ruošiasi Europos jaunimo čempionatui Lietuvos rinktinės sudėtyje.

Jaunimas

Lietuvos jaunimo rinktinės vaikinai

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

U-18 turnyro metu Žuvėdros klubo vaikinai laimėjo rungtynes prieš Šiaulių Klevo sporto mokyklos riedulininkus rezultatu 5:2, tačiau finalinėse rungtynėse nusileido Širvintų sporto centro komandai rezultatu 1:4. Smagu, kad geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas mūsų klubo riedulininkas - Povilas Lakštauskas.

Pasibaigus turnyrui, klubo vaikinai neskubėjo poilsiauti. Vilniuje prasidėjo pasiruošimo stovyklos Europos čempionatui prie kurių prisijungė net keli klubo riedulininkai - Povilas Lakštauskas, Deividas Smailys, Lukas Raznauskas, Arnas Česnulis, Dmitrij Radevičius, Lukas Kurtanidzė. Pirmosios stovyklos dienos jau pasibaigė, tačiau po kelių dienų poilsio vaikinai grįžta į aikštelę.

Europos jaunimo III diviziono čempionatas vyks liepos 15-21 dienomis, Turkijoje. Daugiau informacijos apie čempionatą čia.