Lietuvos U-18 vaikinų rungtynės - nėra eilinis turnyras. Tai svarbus iššūkis prieš Europos jaunimo III diviziono čempionatą, kuriame Lietuvos U-18 rinktinės vaikinai Turkijoje kovos prieš Vengrijos, Suomijos, Ukrainos, Kroatijos, Turkijos komandas dėl kelialapio į aukštesnįjį divizioną. Turnyre Lietuvoje mūsų klubo vaikinai liko 2 vietoje ir keletas Žuvėdriškių toliau ruošiasi Europos jaunimo čempionatui Lietuvos rinktinės sudėtyje.

Jaunimas

Lietuvos jaunimo rinktinės vaikinai

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

U-18 turnyro metu Žuvėdros klubo vaikinai laimėjo rungtynes prieš Šiaulių Klevo sporto mokyklos riedulininkus rezultatu 5:2, tačiau finalinėse rungtynėse nusileido Širvintų sporto centro komandai rezultatu 1:4. Smagu, kad geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas mūsų klubo riedulininkas - Povilas Lakštauskas.

Pasibaigus turnyrui, klubo vaikinai neskubėjo poilsiauti. Vilniuje prasidėjo pasiruošimo stovyklos Europos čempionatui prie kurių prisijungė net keli klubo riedulininkai - Povilas Lakštauskas, Deividas Smailys, Lukas Raznauskas, Arnas Česnulis, Dmitrij Radevičius, Lukas Kurtanidzė. Pirmosios stovyklos dienos jau pasibaigė, tačiau po kelių dienų poilsio vaikinai grįžta į aikštelę.

Europos jaunimo III diviziono čempionatas vyks liepos 15-21 dienomis, Turkijoje. Daugiau informacijos apie čempionatą čia.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1