Žuvėdros klubo 20 metų jubiliejus atnešė gražią šventę klubui - sidabriniais medaliais 2016/2017 metų Lietuvos čempionate pasikabinusios merginos bei antroje vietoje likę vaikinai iškovojo teisę dalyvauti Europos klubų čempionate. Treniruotės baigėsi, lagaminai sukrauti, o čempionatai prasideda jau rytoj! Sekite varžybų rezultatus, palaikykite ir palinkėkite sėkmės! 

ghjkllmmęe

Žuvėdros klubo šeima 

 Europos klubų čempionatas Chalange II vyksta Gente, Belgijoje, kur mūsų klubo merginos savo pogrupyje susitinka su Lenkijos, Austrijos ir Prancūzijos komandomis. Pirmasis išbandymas laukia jau ryt 12:5 vietos laiku prieš Prancūzijos Dovai klubą. Merginos nusiteikusios ryžtingai ir džiaugiasi galimybe dalyvauti tokio lygio varžybose. Daugumai klubo merginų šiame lygyje žais pirmą kartą. 

 

ghjkl

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS, NAUJIENOS IR REZULTATAI 

 

Europos klubų čempionatas Challange III vyksta Kopenhagoje, Danijoje, kur mūsų klubo vaikinai kovos prieš Maltos, Švedijos ir Norvegijos komandas. Vaikinai išbandys jėgas prieš Norvegijos komandą 12:5 vietos laiku. Vaikinams jau yra tekę dalyvauti Europos čempionatuose. Vaikinai taip pat turi ir kompanijonus iš Lietuvos - Širvintų „Baltic-Champs“ klubą. Abi Lietuvos komandos žaidžia skirtinguose pogrupiuose. 

 

zxcvbnm

 VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS, NAUJIENOS IR REZULTATAI 

Rezultatus ir naujausią informaciją taip pat galite sekti mūsų facebook paskyroje! 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1