Žuvėdros klubo merginoms pasibaigė Lietuvos moterų čempionato reguliarusis sezonas. Jau šį savaitgalį prasidės varžybos dėl patekimo į super finalą! Rungtynių vieta ir laikas bus patikslinti. 

 

Savaitgalį vykusios reguliariojo sezono rungtynės nežadėjo daug staigmenų, tačiau nesusikaupimas, traumos ir progų neišnaudojimas atnešė pirmuosius du pralaimėjimus pavasario sezono rungtynėse. Žuvėdriškės nusileido Šiaulių „Klevas“ komandos riedulininkėms rezultatu 1:2, bei Šiaulių „Gintra Strekte-Uni“ komandos žaidėjoms pralaimėjo rungtynes net 9:0. Skaudžiausia, kad net dvi komandos žaidėjos patyrė traumas, kurias tikimės spės įsigydyti iki čempionato Belgijoje. Iki išvykimo į Europos klubų čempionatą merginos dar sužais dvi rungtynes prieš Šiaulių „Klevas“ komandą dėl patekimo į super finalą. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1