Žuvėdros klubo nariai - Povilas Lakštauskas, Arnas Česnulis, Deividas Smailys, Dmitrij Radevičius ir vartininkas Lukas Raznauskas kartu su Lietuvos rinktinės U-18 vaikinais pasidabino aukso medaliais Lenkijoje vykusiame turnyre. 

31648304 1936557873034680 8864296102141100032 n

Lietuvos jaunimo U-18 rinktinė 

 Lietuvos rinktinės vaikinai Lenkijos čempionate “Olympic Hopes“ ne tik laimėjo visas rungtynes, pasiimė aukso medalius, bet ir nepraleido nei vieno įvarčio į savo vartus! Pirmose rungtynėse prieš Vengrijos U-18 jaunimo rinktinę, mūsų klubo vaikinai pelnė 2 įvarčius į varžovų vartus. Toks pats scenarijus įvyko ir per antras rungtynes žaidžiant prieš Lenkijos jaunimo rinktinę. Lietuvaičiai pajautę pergalės skonį pradėjo mušti dar daugiau įvarčių ir antrą kartą susitikę su vengrais juos nugalėjo rezultatu 6:0 (Žuvėdriškis Deividas Smailys prie pergalės prisidėjo ir savu įvarčiu). 

31603773 1936557669701367 1040241963854462976 n

 Pergalės džiaugsmas 

Kiek intensyvesnės rungtynės vyko prieš Lenkijos rinktinės vaikinus, kurie nenorėjo taip lengvai pasiduoti. Mūsų klubo vaikinai kovojo iki paskutinės minutės ir išplėšė pergalę rezultatu 1:0. Finalinės klubo vaikinų rungtynės vyko prieš Vengrijos rinktinę, kurią nugalėjome rezultatu 5:0. Prie šios pergalės Žuvėdros klubo vyrukai prisidėjo net 3 įvarčiais - 1 pelnė Povilas Lakštauskas, 2 įvarčius pelnė Deividas Smailys. 

Komandai vadovavo Žuvėdros klubo vaikinų treneris - A.Macijauskas. 

Povilas Lakštauskas dalindamasis džiaugsmu dėl rinktinės pasirodymo Lenkijoje ir aukso medalių teigė, jog „Faina, kad rinktinės nariai yra pasiruošę kovoti,  vienas už kitą aukojasi, klauso trenerio nurodymų. Komandoje vyravo gera disciplina, buvo puikios sąlygos žaisti. Labai džiaugiamės pergalėmės, o tai suteikė daugiau jėgų ir motyvacijos judėti į priekį. Galiu pagirti mūsų gynybą ir vartininką, kurie tvarkėsi tiesiog nepakartojimai (aut.pastaba nepraleido nei vieno įvarčio), be to puolimo grandis mušė daug įvarčių. Geras oras, gamta, puikus kolektyvas, komanda, kuri buvo kaip vienas kumštis - esame pasiruošę judėti pirmyn ir tik į priekį už Lietuvą.“

Palaikykime ir palinkėkime Lietuvos jaunimo rinktinei sėkmės pasiruošimo kelyje ir pergalių Europos čempionate Turkijoje! 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1