Žuvėdros klubo vaikinų komanda, dalyvaujanti Lietuvos žolės riedulio čempionato B diviziono rungtynėse, iškovojo dvi pergales ir vejasi šiuo metu pirmojoje pozicijoje esančius Širvintų miesto riedulininkus.

Jaunieji riedulinkai laimėjo rungtynes prieš Vilniaus raj. SM-Ardas komandą rezultatu 5:3. Šiose varžybose D.Smailys buvo nenugalimas - 4 jo įvarčiai ženkliai prisidėjo prie mūsų komandos pergalės. Jo kolega, D.Lopato, taip pat pridėjo vieną įvartį ir neleido svečiams pagalvoti net apie lygiasias. Kitose rungtynėse mūsų klubo vaikinai susitiko su Kauno „Veršvai“ komanda, kurią nugalėjo rezultatu 3:0. Pirmojo kėlinio antroje pusėje ir antrojo kėlinio pirmoje pusėje A.Česnulis, D.Sirusas ir L.Kurtanidze pelnė po vieną įvartį į varžovų vartus, taip užtikrindami komandos pergalę.

Turnyro lentelė:

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų SC 6 0 0 41:3 18
2. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu pats“ 3 1 2 17:16 10
3. „Vilniaus raj. SM-Ardas“ 2 1 3 20:25 7
4. Kauno „Veršvai“ 0 0 6 4:38 0

Tolesnis rungtynių tvarkaraštis:

Gegužės 27 d., Rudamina (Gamyklos g. 64)

10.00 „Vilniaus raj. SM-Ardas“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu pats“
15.00 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu pats“ - Kauno „Veršvai“

Data bus nustatyta vėliau, Vilnius (Čiobiškio g. 16)
Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Plaunu pats“ - Širvintų SC

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1