Po pasibaigusio Lietuvos vyrų uždarų patalpų čempionato Žuvėdros klubo vaikinų veidus puošia šypsena. Vaikinai pasipuošė sidabro medaliais paskutinėse sezono rungtynėse nugalėję Šiaulių komandą. 

IMG 6727

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

Viso sezono metu surinkę 18 taškų, įmušę 34 įvarčius ir į savo vartus praleidę vos 11 įvarčių Žuvėdros klubo vaikinai iškovo sidabro medalius! Vaikinai nuo pirmosios vietos laimėtojų atsiliko 6 taškais, o nuo trečiosios vietos juos taip pat skyrė 6 taškai. 

wrehww

A.Pliadžio nuotrauka 

Žuvėdriškiai pasipuošė ne tik sidabro medaliais - rezultatyviausiu čempioato žaidėju ir specialiu prizu apdovanotas 12 įvačių įmušęs Marijn De Baare, o geriausiu čempionato vartininku pripažintas Lukas Raznauskas! 

IMG 6746

Merijn ir Lukas apdovanoti specialiais prizais 

Vaikinai savo uždarų patalpų sezono rungtynes jau pabaigė ir pradės ruoštis pavasario sezonui, kurio metu taip pat laukia ir Europos klubų čempionatas Kopenhagoje. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1