U-14 čempionato metu Žuvėdros klubo vaikinai parodė savo charakterį ir pasipuošė aukso medaliais. Vaikinų treneris - A.Macijauskas. 

IMG 4079

Čempionų komanda 

Žuvėdros klubo vaikinai įveikė Širvintų SC rezultatu 4:3. Jaunieji sportininkai pirmieji pelnė visus 4 įvarčius (po 2 pasidalino Danielius Pelkevič ir Eimontas Jeliseev) ir tik paskutinėmis rungtynių minutėmis varžovams pavyko rezultatą sušvelninti. 

Rezultatu 2:1 įveikėme Vilniaus rajono komandą, kuri savo vienintelį įvartį taip pat įmušė paskutinėmis rungtynių minutėmis, leidusi mūsų klubo vaikinams dviem taškais pirmauti didžiąją varžybų dalį. Šį kartą abu mūsų komandos įvarčius pelnė Darius Lopato. 

Laimėję abi finalinio ketverto rungtynes mūsų klubo vaikinukai pasipuošė aukso medaliais. Ir ne tik! Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Lukas Kurtanidzė gavo specialų prizą. 

IMG 4082

Vartininkas Lukas pripažintas geriausiu komandos žaidėju

 

Finalinio ketverto varžybose teisėjams patarimus ir pamokas dalino vyriausioji teisėja Vilma Bagdanskienė, nuoširdžiai prisidedanti prie jaunųjų žolės riedulių teisėjų ugdymo Lietuvoje!