Vilniaus SŽK „Žuvėdra -Tauras“ merginos, vadovaujamos trenerio M.Tarasov,  liko penktoje vietoje.

Žuvėdros klubo merginos rungtyniavo prieš Šiaulių sporto gimnazijos „Klevas“ riedulininkes. Merginos pradėjo rungtynes taikliu įvarčiu į varžovių vartus ir pabaigė rungtynes dar vienu įvarčiu, tačiau priešininkės puikiai išnaudojo pirmojo kėlinio pabaigą ir antrojo kėlinio pradžią, kurių metu, per 4 minutes pelnė net 4 įvarčius. Mūsų komandai įvarčius pelnė Ingrida Korovina ir Greta Butkevičiūtė.

Kitose rungtynėse merginos kovojo prieš pirmąją Širvintų sporto centro komandą. 26 minutę Mijai Stasiulionytei pavyko pelnyti įvartį į varžovių vartus. Tai buvo vienintelis mūsų komandos atsakas į 13 įvarčių, kuriuos pelnė Širvintiškės. Rungtynės pasibaigė rezultatu 1:13.

Trečiose rungtynėse merginos susitiko su Kelmės VJSM komanda. Jau pirmąją rungtynių minutę Justina Lapotaitė pelnė įvartį į varžovių vartus taip parodydama, kad žuvėdriškės nusiteikusios rimtai. Jos kolegės - D. Sirusaitė ir I. Korovina pridėjo dar 4 įvarčius. Merginos rungtynių pabaigoje praleido vieną įvartį į savo vartus ir pabaigė varžybas rezultatu 5:1.

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1