Savaitgalį prasidėjęs Lietuvos vyrų uždarų patalpų B divizionas mūsų klubo vaikinams atnešė dvi pergalės. Per dvi rungtynes vaikinai pelnė net 13 įvarčių! 

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

 

Pirmose rungtynėse prieš Kauno „Veršvai“ komandą, žuvėdriškiai jau pirmąjį kėlinį įsiveržė į priekį rezultatu 5:0. Antrojo kėlinio metu pelnė lygiai tiek pat įvarčių į varžovų vartus, tačiau į savuosius taip pat praleido 4. Rungtynės pasibaigė rezultatu 10:4. Mūsų klubo tarpe nepralenkiamas buvo E.Stankevič, kuris į varžovų vartus pelnė net 5 įvarčius.

Kiek sunkiau vaikinams sekėsi laimėti rungtynes prieš Vilniaus rajono komandą. Žaidybinės situacijos metu, D.Smailiui pavyko pelnyti pirmąjį įvartį tik antrojo kėlinio pradžioje. Prie komandos draugo prisidėjo A.česnulis ir E.Stankevič ir vaikinai jau šventė pergalę. Tuo pasinaudoję varžovai paskutinę minutę rezultatą sušvelnino pelnydami įvartį į mūsų klubo vaikinų vartus. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:1. 

Šiuo metu žuvėdriškiai turi 6 turnyrinės lentelės taškus.

 

Artimiausios rungtynės:

2018 m. vasario 11 d. (sekmadienis) Vilniaus SM „Tauras“

10.00 val. „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ – Širvintų SC

11.00 val. Vilniaus r. SM – Kauno „Veršvai“

12.00 val. SM „Klevas“ – „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“

13.00 val. Kauno „Veršvai“ – „Širvintų SC

14.00 val. Vilniaus r. SM –  SM „Klevas“