Savaitgalį prasidėjęs Lietuvos vyrų uždarų patalpų B divizionas mūsų klubo vaikinams atnešė dvi pergalės. Per dvi rungtynes vaikinai pelnė net 13 įvarčių! 

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

 

Pirmose rungtynėse prieš Kauno „Veršvai“ komandą, žuvėdriškiai jau pirmąjį kėlinį įsiveržė į priekį rezultatu 5:0. Antrojo kėlinio metu pelnė lygiai tiek pat įvarčių į varžovų vartus, tačiau į savuosius taip pat praleido 4. Rungtynės pasibaigė rezultatu 10:4. Mūsų klubo tarpe nepralenkiamas buvo E.Stankevič, kuris į varžovų vartus pelnė net 5 įvarčius.

Kiek sunkiau vaikinams sekėsi laimėti rungtynes prieš Vilniaus rajono komandą. Žaidybinės situacijos metu, D.Smailiui pavyko pelnyti pirmąjį įvartį tik antrojo kėlinio pradžioje. Prie komandos draugo prisidėjo A.česnulis ir E.Stankevič ir vaikinai jau šventė pergalę. Tuo pasinaudoję varžovai paskutinę minutę rezultatą sušvelnino pelnydami įvartį į mūsų klubo vaikinų vartus. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:1. 

Šiuo metu žuvėdriškiai turi 6 turnyrinės lentelės taškus.

 

Artimiausios rungtynės:

2018 m. vasario 11 d. (sekmadienis) Vilniaus SM „Tauras“

10.00 val. „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“ – Širvintų SC

11.00 val. Vilniaus r. SM – Kauno „Veršvai“

12.00 val. SM „Klevas“ – „Žuvėdra-Tauras-Plaunu pats“

13.00 val. Kauno „Veršvai“ – „Širvintų SC

14.00 val. Vilniaus r. SM –  SM „Klevas“

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1