2018 m. uždarų patalpų sezonas startavo Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“,  kur merginos turėjo galimybę sužaisti pirmąsias sezono rungtynes. Sunkiai įsibėgėjusios žuvėdriškės savo turnyrinėje lentelėje įsirašė dvi pergales iš dviejų galimų ir jau šį šeštadienį (sausio 13 d.) toliau tęs Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionato kovas Vilniuje!

26232102 10156101480249577 1968343748223903171 o

Pasitarimas. A. Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Pirmosiose sezono rungtynėse merginos susitiko su Širvintų sporto centro komanda. Merginos pirmojo kėlinio metu į savo vartus praleido 2 įvarčius ir atsitiesti sugebėjo tik po pirmojo kėlinio. Smagu, kad praleisti įvarčiai merginų nesutrikdė ir toliau bandydamos vis kitas žaidybines taktikas, žuvėdriškės pelnė tris įvarčius į varžovių vartus ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:2.

Kitose rungtynėse Žuvėdros klubo merginos susitiko su Šiaulių SM „Klevo“ komanda. Linksmai nusiteikusios merginos ir vėl pradėjo komandos varžovėms leisdamos pelnyti įvartį į savo vartus, tačiau šį kartą susiimė kiek anksčiau ir jau pirmojo kėlinio metu rezultatą išlygino. Nors šiaulietės spėjo įmušti dar vieną įvartį, mūsų klubo komandos merginos pelnė dar 5 įvarčius ir rungtynės pasibaigė rezultatu 6:2.

26233088 10156101480459577 9059860131926406819 o

A.Pliadžio nuotrauka.

Savo turnyrinėje lentelėje merginos turi 6 taškus ir I rato kovas pratęs jau šį šeštadienį (sausio 13 dieną!) Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“ (Žygio g. 46).