Kalėdinėje Vilniaus rajono merės taurėje mūsų klubo vaikinai pasipuošė sidabro medaliais.

WP 20171219 17 03 17 Rich1

Žuvėdros klubo vaikinai

Dėkojame V.Vilipui už nuotrauką

Pirmąją turnyro dieną vyko kovos dėl patekimo į finalinį etapą. Į jį pateko Vilniaus raj. SM U-14 (tr. V.Vilipas), Rudaminos F. Ruščico g-jos ir „Ryto“ g-jos komandos (tr. V.Vilipas) komandos bei mūsų klubo riesulininkai (tr. A. Macijauskas).

Pusfinalio rungtynėse mūsų klubo riedulininkai įveikė F.Ruščico g-jos riedulininkus rezultatu 9:0.

finalinės rungtynės buvo įtemptos. Kovojome prieš Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtinius. Ilgą laiką kova vyko labai atkakliai ir atrodė, kad nugalėtojas paaiškės tik varžybų pabaigoje. Vis dėlto antro kėlinio viduryje mūsų klubo vaikinai praleido keletą įvarčių iš eilės ir priešininkai tuo pasinaudoję šventė pergalę rezultatu 9:13. Žuvėdros klubo riedulininkai šventė 2 vietą! Komanda apdovanota taure, o vaikinukai pasipuošė sidabro medaliais.

Klubo vardu dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už organizuotas varžybas bei V.Vilipui už nuotraukas ir informaciją.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1