Startuojantis žiemos sezonas mažiesiems tradiciškai prasidėjo kalėdiniu turnyru Rudaminoje! Tradicija vyrauja jau nuo 1992 metų gruodžio 5 dienos, kai Lietuvoje viešėjo Australijos žolės riedulio atstovas Ričard Francis -  pirmasis legijonierius Lietuvoje, kuris finansavo ir paskatino kiekvienais metais vykdyti jaunųjų riedulininkų turnyrus. Jo paskatinti žolės riedulininkai šią tradiciją tęsia ir toliau. 

ff

Kalėdinis turnyras Rudaminoje 

Kiekvienais metais Kalėdinį turnyrą Rudaminoje organizuoja Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas – metodininkas Vytautas Vilipas. Šiais metais iniciatyvos ėmėsi Vilniaus rajono sporto mokyklos treneris, Lietuvos rinktinės kapitonas, Tomas Kušlevič. Kartu su V.Vilipo pagalba subūrė puikią teisėjų komandą: tarptautinės patirties turintis Karolis Donculas, Rudamina-Ardas vyrų žolės riedulio reprezantacinės komandos žaidėjas, Lietuvos rinktinės narys, Ernestas Daudševičius, sporto mokyklos auklėtiniai U-14 Lietuvos čempionai Rafal Stankevič, Andžej Burkot buvo griežti, bet profesionalūs teisėjai. Malonu, kad šį turnyrą sutiko paremti Rudaminos Seniūnas Juzef Šatkevič.

Kalėdinis turnyras vyko dviem etapais: Gruodžio 1 d. žaidė pirmus žolės riedulio žingsnius žengiantys ,,Ryto“ gimnazijos pradinukai, kurie buvo apdovanoti turnyro atminimo medaliais, taip pat jie kovojo dėl taikliausio žaidėjo prizų. O patys taikliausieji buvo apdovanoti žolės riedulio kamuoliukais.

 

 fef

Jaunieji Žuvėdriškiai ir jų treneriai. 

Grudžio 3 d. vyko pagrindinis turnyras kuriame dalyvavo Vilniaus m. ,,Žuvėdra“ 1,2 berniukų komandos (treneriai S.Gavrilov ir A.Macijauckas), ,,Žuvėdra“ 1,2 mergaitės (treneris M.Tarasov), Vilniaus rajono SM-,,Ryto“ g-ja berniukai (treneris  T.Kušlevič) ir Vilniaus raj.SM- Rudaminos ,,Ryto“ g-jos mišri komanda. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius kur vyko labai įtempta kova. Pirmame pogrupyje įveikę visus varžovus pirmą vietą iškovojo Vilniaus raj. SM-,,Ryto“ g-ja, antri Vilniaus ,,Žuvėdra“ 2 berniukai, trečios liko Vilniaus m. ,,Žuvedra“ 1 mergaitės. Kitame pogrupyje nugalėtojais tapo ,,Žuvedra“ 1 berniukai, antra Vilniaus raj.SM- Rudaminos ,,Ryto“ g-jos mišri komanda, trečios ,,Žuvėdra“2 mergaitės.

Dėl 5-6 vietų mūsų klubo merginos žaidė tarpusavyje.  Ir vienai pusei nugalėjus rezultatu 3:0 merginos pasitreniravo artėjančioms vaikų lygos kovoms.

Dėl 3 vietos kovojo ,,Žuvedra“ 2 berniukai ir Vilniaus raj.SM- Rudaminos ,,Ryto“ g-jos mišri komanda. Šį kartą mūsų vaikinams nepasisekė ir teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 2-1.

 

ffkppk

Žaidybinės akimirkos. 

Dėl čempionų vardų kovojo mūsų klubo vaikinų 1 komanda ir Vilniaus rajono SM-,,Ryto“ g-jos jaunimas. Šį kartą pergalę šventėme! Rezultatu 2:1 įveikė priešininkus ir į Vilnių parvežė ne tik džiaugsmingas šventines nuotaikas, bet ir pirmosios vietos taurę. 

Smagu, kad varžybas stebėjo didelis būrys tėvelių!

Dėkojame Rudaminos žolės riedulio aktyvui už kasmet organizuojamą Kalėdinį turnyrą ir džiaugiamės galėdami jame dalyvauti. 

Už nuotraukas dėkojame V.Vilipui, E. Martinkui ir M.Ivanauskaitei. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1