Lietuvos žolės riedulio federacijos didžiosios ir mažosios taurės rungtynės buvo itin kovingos. Žuvėdros klubo pirmoji komanda turnyro metu pelnė net 25 įvarčius. Komanda užtikrintai iškovojo antrąją vietą ir yra nusiteikusi kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų artėjančio Lietuvos uždarų patalpų žolės riedulio čempionato metu.

23825866 1735263203160084 407636461 o

Žuvėdros klubo merginos. A.Pliadžio nuotrauka  

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

Žuvėdros klubo merginos juokavo, kad jų savaitgalį lydėjo magiški trejetai. Merginos rungtynes prieš „Klevą“ laimėjo rezultatu 9:3, Širvintų SM komandą nugalėjo 7:3, o Kelmės komandą įveikė rezultatu 6:3. Rungtynių metu merginos dažnai keitėsi pozicijomis, išbandė skirtingas žaidimo taktikas, pasibandė mesti baudinius. Sekmadienio vakarą finalinėse rungtynėse Žuvėdriškės susitiko su Šiaulių Gintros komanda. Pirmo kėlinio metu prasileidusios tris įvarčius, merginos turėjo atsilošinėti, bet pasiduoti nesiruošė. Rungtyniu metu pavyko pelnyti tris įvarčius, tačiau čempionės taip pat nesiruošė pasiduoti ir bendras rungtynių rezultatas pasibaigė 3:6 svečių naudai. Merginos išsidavė, kad tolimesnėse trenoruotėse dirbs prie standartinių padėčių, o ypatingai - mažųjų kampinių, kurių įgyvendinimo procentas komandoje šiuo metu nėra didelis. Žuvėdriškės varžybas pabaigė šypsodamosis: „keliausime atgal į treniruotes, o į Žalgirio taurės turnyrą grįšime dar geriau pasiruošusios“. 

Smagu, kad Žuvėdros klubo vartininkė K. Ustinovičiūtė buvo išrinkta geriausia turnyro vartininke!

 

serqe

 Palaikymo komanda. A.Pliadžio nuotrauka

 

Mažojoje taurėje Žuvėdros klubo merginos nusileido savo varžovėms ir liko 5 vietoje. Dalis jaunųjų Žuvėdriškių jau prisideda prie suaugusiųjų komandos A diviziono rungtynių metu. Komanda daug treniruojasi ir ruošiasi dalyvavimui Lietuvos moterų B diviziono uždarų patalpų čempionate. 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1