Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žolės riedulio žaidynės spalio 7-8 dienomis vyko Vilniuje, kuriose miesto rinktinės iškovojo prizines vietas. 

Vaikinukas

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

Daugiau nei 180 jaunųjų žolės riedulininkų, daugiau nei 10 komandų, daugiau nei 7 miestai ir jų rajonai varžėsi dėl Lietuvos jaunių žaidynių nugalėtojų titulo. 

Žaidynių daktaras V.Tarasov teigė, kad buvo puikios rungtynės, nepaisant rudens šaltuko ir nesibaigiančio lietaus: „Tokiomis oro sąlygomis reikėjo priminti žaidėjams, treneriams, teisėjams ir komandų vadovams, kad pasirūpintu šilta apranga ir nesusirgtų. Bet perspėjimai neatbaidė žaidėjų - kovos buvo iki paskutinių rungtynių minučių, nes visi norėjo laimėti čempionų titulą. Tai ypatingai matėsi rungtynėse tarp Širvintų ir Šiaulių merginų. Net pasibaigus laikui Šiaulių merginos turėjo galimybę įmušti auksinį įvartį, tačiau šį kartą stipresnės ir sėkmingesnės buvo Širvintiškės. Džiaugiuosi, kad žaidynėse dalyvavo daug teisėjų, didelė jų kaita užtikrino aukštą teisėjavimo lygį ir mažesnį nuovargį. Na, o įnirtingai kovojant mūsų sporte ne visada pavyksta išvengti traumų - deja, bet šį kartą ne tik keli nubrozdinimai, bet ir lūžių buvo. Linkiu šiems žaidėjams kuo greičiau pasveikti, o visiems kitiems - sveikatos!“

Šiose žaidynėse Vilniaus miesto rinktinės jaunuoliai liko antroje pozicijoje, nusileidę tik Širvintų miesto jaunimui. Tuo tarpu merginoms teko užleisti aukštesnes vietas Širvintų miesto merginoms bei Šiaulių miesto rinktinei ir džiaugtis trečiąja vieta. 

merginos

Jaunosios Žuvėdriškės 

A.Pliadžio nuotrauka