Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žolės riedulio žaidynės spalio 7-8 dienomis vyko Vilniuje, kuriose miesto rinktinės iškovojo prizines vietas. 

Vaikinukas

A.Pliadžio nuotrauka

NUOTRAUKŲ GALERIJA 

Daugiau nei 180 jaunųjų žolės riedulininkų, daugiau nei 10 komandų, daugiau nei 7 miestai ir jų rajonai varžėsi dėl Lietuvos jaunių žaidynių nugalėtojų titulo. 

Žaidynių daktaras V.Tarasov teigė, kad buvo puikios rungtynės, nepaisant rudens šaltuko ir nesibaigiančio lietaus: „Tokiomis oro sąlygomis reikėjo priminti žaidėjams, treneriams, teisėjams ir komandų vadovams, kad pasirūpintu šilta apranga ir nesusirgtų. Bet perspėjimai neatbaidė žaidėjų - kovos buvo iki paskutinių rungtynių minučių, nes visi norėjo laimėti čempionų titulą. Tai ypatingai matėsi rungtynėse tarp Širvintų ir Šiaulių merginų. Net pasibaigus laikui Šiaulių merginos turėjo galimybę įmušti auksinį įvartį, tačiau šį kartą stipresnės ir sėkmingesnės buvo Širvintiškės. Džiaugiuosi, kad žaidynėse dalyvavo daug teisėjų, didelė jų kaita užtikrino aukštą teisėjavimo lygį ir mažesnį nuovargį. Na, o įnirtingai kovojant mūsų sporte ne visada pavyksta išvengti traumų - deja, bet šį kartą ne tik keli nubrozdinimai, bet ir lūžių buvo. Linkiu šiems žaidėjams kuo greičiau pasveikti, o visiems kitiems - sveikatos!“

Šiose žaidynėse Vilniaus miesto rinktinės jaunuoliai liko antroje pozicijoje, nusileidę tik Širvintų miesto jaunimui. Tuo tarpu merginoms teko užleisti aukštesnes vietas Širvintų miesto merginoms bei Šiaulių miesto rinktinei ir džiaugtis trečiąja vieta. 

merginos

Jaunosios Žuvėdriškės 

A.Pliadžio nuotrauka

 

 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1