Ketvirtadienio vakarą Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetiniame žolės riedulio stadione buvo tikra šventė - Lietuvos moterų B divizionato čempionato metu komandos sugūžėjo iš skirtingų Lietuvos pusių. Lietus ir šaltas rudens oras netrukdė džiaugtis gražiu žaidimu, o mūsų klubo atstovai ir draugai galėjo pasidžiaugti gražiais merginų laimėjimais ir įmuštais įvarčiais.

 Lauros nuotrauka

A.Pliadžio nuotrauka 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Žuvėdros klubo merginos savo aikštėje jautėsi itin gerai ir abu susitikimus valdė situaciją aikštelėje. Rungtyniaudamos prieš Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“ komandą, merginos pelnė net 17 įvarčių, neleisdamos varžovėms sušvelninti rezultato nei vienu įvarčiu. Kitose rungtynėse prieš Kauno komandą, Žuvėdros klubo merginos jau buvo kiek svetingesnės ir rungtynės pasibaigė rezultatu 4:1, mūsų klubo merginų naudai. Šiuo metu, Žuvėdros klubo merginos turi 2 pergalės ir vieną pralaimėjimą, čempionato metu merginos įmušė 22 įvarčius, 5 įvarčius praleido į savo vartus.

Tolimesnės mūsų komandos rungtynės šiame čempionate:

Spalio 29 d. (sekmadienis) Vilnius, Žemynos gimn. sintetinės dangos žolės riedulio stadionas (Čiobiškio g. 16)

11.30 val. Širvintų SM – Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“

13.00 val. Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras“ - Šiaulių Sporto gimnazija

15.30 val. Kauno „Tauras – Veršvai“ – Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“

17.00 val. Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras“ - Šiaulių „Klevas“