Europos žolės riedulio federacijos atstovas, atsakingas už žolės riedulio plėtrą, rugsėjo 25-27 dienomis lankėsi Lietuvoje. Aplankydamas Vilniaus, Rudaminos ir Širvintų miesto aikšteles, stebėjęs vaikų lygos rungtynes Norman Hughes teigė, kad žolės riedulys Lietuvoje turi daug potencialo ir smagu stebėti dėl to besistengiančius trenerius, žaidėjus ir savanorius.

Blah bolah

 Norman Hughes lankosi Lietuvoje.

A.Pliadžio nuotrauka

 Už nuopelnus žolės riedulio plėtrai Lietuvoje, nuolatinį palaikymą ir Olimpinių idėjų plėtrą, Norman Hughes buvo apdovanotas Olimpizmo medaliu, kurį įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Įteikdama medalį, LTOK prezidentė sakė „Ačiū, kad rūpinatės mūsų sportu. Sakau mūsų, nes visos sporto šakos yra mūsų sportas“.

 IMG 2848

 Norman Hughes įteikiamas Olimpizmo medalis už nuopelnus Lietuvos žolės riedulio plėtrai

Įsimintiniausią savo gyvenimo medalį p. Norman gavo Los Anžele, kur 1984 metais kartu su savo komanda tapo bronziniais Olimpinių žaidynių medalininkais. Žaidėjas, treneris, Europos žolės riedulio federacijos darbuotojas arba tiesiog žolės riedulio mylėtojas Lietuvoje viešėjo ne vieną kartą. Čia jis vedė seminarus, vykdė Dvynių projektą, kurio metu Lietuvoje lankėsi treneris Sven van der Most, bendravo su Lietuvos žolės riedulio federacijos darbuotojais, treneriais, teisėjais ir žaidėjais stengdamasis suprasti Lietuvos poreikius ir padėti šalies žolės riedulio plėtrai. Šiuo metu Norman Hughes pasitraukia iš savo pareigų, tačiau pažadėjo dar apsilankyti Lietuvoje ir stebėti mūsų progresą.

Šiuo metu Lietuvoje yra 800 žolės riedulio žaidėjų. Džiaugiamės, kad Žuvėdros klubas smarkiai prisideda prie šio skaičiaus išlaikymo ir augimo!

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1