Artėjant naujam rudens sezonui, laikas pradėti judėti! Žuvėdros vaikinų ir merginų komandos į stadioną sugrįžta jau šią savaitę, o iki tol išmėgino save linksmiausių 5 kilometrų bėgime.

 IMG 2425

Žuvėdriškiai spalvotame bėgime  

Keletas Žuvėdros klubo narių nusprendė išbandyti savo jėgas prieš artėjantį sezoną ir linksminosi 5 km spalvoto bėgimo trasoje Vilniaus Vingio parke. Bėgimo tikslas kiek kitoks - čia nėra skaičiuojamas dalyvių laikas, o kiekvieno kilometro metu prabėgama spalvota zona, kurioje savanoriai pasirūpina bėgimo dalyvių spalvomis.

IMG 2441

 Žuvėdriškiai ir draugai prieš bėgimo startą

 

Bėgime dalyvavusi Žuvėdros klubo komandos saugė, Kotryna Kartanovič, teigė, kad „tokius 5 kilometrus galima bėgti nors ir per visas treniruotes. Visai nesunku. Ypatingai kai kas kilometrą gali pasidžiaugti spalvomis ar muilo burbulų atrakcija. Dar smagiau, kai bėgime dalyvauji kartu su komanda.“

Žuvėdros klubo nariams teko įveikti trasą lyjant lietui, prisimenant, kad artėja sezonas, kai į žolės riedulio aikštelę keliaujama įvairiu oru.

 

 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1